Bir yıl daha geride kaldı acısıyla tatlısıyla. Bu sene her ne yaşandıysa güzel hatırlamalı ve hatırlanmalı. Takvimin ilk yaprağında yeni umutlar besleyip tüm sene de güzel anılar biriktirmeli. Yılbaşında pek çok kişinin temennisi böyledir değil mi? Peki ya yılbaşı çikolatası?

Yılbaşı sofralarında tatlı yiyip tatlı konuşmak, olumlu duyguları evrene göndermek ve iyi ilişkiler kurmak herkesin hayalidir. Yeni yıl sofralarında ya da kısa ziyaretlerde masanızda tatlı bir detay ararsanız sizlere hediyelik çikolatalar önereceğiz. Gideceğiniz komşuya ya da arkadaşa listemizdeki çikolata paketlerinden alırsanız herkesin gönlünü alabilirsiniz. Yılbaşı hediyesi olarak çikolata paketleri ya da içinde çikolata olan yılbaşı hediye sepetleri harika seçeneklerdir!

Yılbaşı Çikolatası

Çikolataya hayır diyemeyen biriyseniz, yılbaşında özel bir kutlamaya gidecekseniz, evde çay ya da farklı içecekleri içerek dinlenmek isterseniz köşede bir yerde çikolata tabağınız hazır olsun. Ağzınız tatlandıkça ruhunuz da beslenir haliyle. Eğer hala çikolata almamışsanız, özel tasarımlı paketleri olan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Metal kutulu, yılbaşı süsleriyle donatılan çikolata türleri de bu senenin son gününde elden ele dolaşacak. Şimdi çikolata sevenler için hazırladığımız listeye bakalım ve yeni yıla girerken gönülleri mutlu eden çikolata paketlerini tanıyalım.

Yılbaşı Çikolataları Hediyelik Liste

1) Dark Brown 48’li Yılbaşı Yeni Yıl Tebrik Çikolatası MUTLU YILLAR Madlen Hediyelik

Yılbaşı hediyelik çikolatalar denince akla ilk gelen seçeneklerden biri madlen çikolatalardır. Orijinal el yapımı çikolatalardan hazırlanmış bir paketi sevdiklerinize yeni yılda hediye etmek ister misiniz Doktorunuza teşekkür, öğretmeninize minnet duygunuzu ifade etmek için bu çikolata paketlerinden faydalanabilirsiniz. Bir kutu içinde toplam 48 adet sütlü ve bitter madlen çikolata bulunmaktadır. Üzerindeki ambalajda mutlu yıllar yazmaktadır. Bu tür çikolata paketlerini yeni yılın son haftasında sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

2) Ülker Çikolata Delisi Tatlı Bir Dünya Yılbaşı Kutusu

Sevdiklerinize yeni yıl için çikolata paketi hediye etmek istediğinizde bu özel ürünü değerlendirebilirsiniz. Karşı tarafın yüzündeki gülümsemeyi sağlamak için çeşit çeşit çikolatadan oluşan bu kutu tam size göre. Kutu içeriğindeki çikolatalara ek olarak bir adet basılı kart, bir adet de özel not kartı bulunuyor.

3) Elit Çikolata Yılbaşı Seti

1924’ten bu yana hizmet veren Elit’in yılbaşı çikolata setleri adeta bir klasiktir. Bu yıl şık bir bez çantada sunum yapan Elit’in setinde şunlar bulunuyor; 1 adet yılbaşı çam ağacı madlen çikolata kutu, 1 adet gümüş kutuda Gourmet Collection Draje, 1 adet Chocoeggy yılbaşı yumurta.

4) ChocChic Çikolatalı Yılbaşı Ağacı

Yeni yılda ne hediye alınır diye düşünüyorsanız ve farklı bir yılbaşı çikolata paketi arıyorsanız yılbaşı ağacında çikolata sunumu yapabileceğiniz bu seçenek sizi mutlu edecektir. Dallarında lezzetli çikolatalar taşıyan lezzetli bir yılbaşı çamı harika olmaz mı? Mini çam ağacının üzerinde 20 adet fındık dolgulu gold ve kırmızı spesiyal çikolata ve 10 adet yıldız formlu gümüş sütlü çikolata bulunuyor.

5) Dark Brown 48’li Yılbaşı Yeni Yıl Tebrik Çikolatası Özel Mesajlı Madlen

Yılın son gününde ofisteki arkadaşlarınıza ya da komşularınıza ufak da olsa bir çikolata ikram etmek isterseniz bu ürünü kaçırmayın. Apartmandaki komşuların kapısını çalıp iyi dileklerde bulunup çikolata sunabilirsiniz. Ofiste ya da okul ortamında da 1 kutu ürünle pek çok kişiyi mutlu edebilirsiniz.

6) Yılbaşına Özel Kılıflı Spesiyal Çikolata

Yılbaşının simgelerinden biri olan çikolata paketi, hediyeleşmenin en tatlı detayıdır. Eğer bu sene sonunda sevdiklerinize giderken bir kutu çikolata almak isterseniz, 385 gramlık paketi seçebilirsiniz. Kahve keyiflerine tatlı tatlı eşlik eden özel kılıflı çikolata paketini aile dostlarınıza ya da ofis arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

7) Gondol Çikolata İsme Özel Yılbaşı Hediye Sepeti

Yılbaşı çikolatalı hediye sepetinizi daha anlamlı kılmak için isim baskısını kullanmaya ne dersiniz? Bu sepette; kişiye özel olarak hazırlanmış isim ve motif baskılı porselen kupa ve taş bardak altlığı yer alıyor! Tabii ki kutuda sadece kupa yok, taptaze bitkilerden hazırlanan kış çayı, pratik çay süzme aparatı, dekoratif cam bardak mum, 10 adet yeni yıl temennilerinin yazdığı sütlü madlen çikolata ve renkli çakıl drajelerle rengarenk bir içerik sizi bekliyor!

8) Godiva Chocolate Domes Kırmızı Özel Yılbaşı Serisi Çikolata

Eğer bu sene sonunda pek çok kişiye hediye almak istiyorsanız ekonomik açıdan uygun, görüntüsüyle mest eden, tadıyla hayran bırakan bir çikolata paketi tercih etmelisiniz. İşte tüm bu kriterlere uygun olan Godiva’nın yılbaşı hediye kutusu karşınızda. Belçika çikolata markası Godiva Hindistan cevizli krokanlı çikolata ve fındıklı çikolatalar içeriyor.

9) Yeni Yıl Oyun Hediye Seti

Yeni yıl hediyesi olarak çikolata çok iyi bir seçenek ama çikolatayı yiyeceğiz bitecek peki sonra eğlence nasıl devam edecek diyorsanız içinde Uno oyun kartları olan bu seti tercih edebilirsiniz. Paket içerisinde; UNO oyun kartları, kırmızı kupa, yeni yıl baston şeker, paket kahve, Ferrero Rocher çikolata, Damak çikolata, yapay saksılı çam ağacı & süsü ve yeni yıl tebrik kartı bulunuyor.

10) Troy Gift Box Kalbini Sıcak Tut Hediye Kutusu

Özellikle soğuk kış günlerinde elleri üşüyen birine çikolata sepeti hediye edecekseniz paket içinde kalpten bir el ısıtıcı olması çok tatlı olmaz mı? Troy Gift Box’ın hazırladığı hediye kutusunun ismi tam da bu yüzden Kalbini Sıcak Tut çünkü içerisinde mini kalpten bir el ısıtıcı var. Paket içeriğinde ayrıca Godiva çikolata, yılbaşı kupası, yumuşak deri kapaklı kırmızı defter ve yılbaşı hediye kartı bulunuyor.