Karpuz Sunumu

Kek görüntüsünde ve kek gibi dilimleyerek yanında da istediğiniz meyveler ile servis edebileceğiniz bu karpuz sunumuna herkes bayılacak.  Videosunda daha ayrıntılı bir şekilde izleyerek bu sunumu yapabilirsiniz.

Karpuz Sunumu

Tarif: Sibel Yalçın

Evet farklı bir başlık oldu değil mi? karpuz sunumu da ne demeyin:)

Misafirlerinize lezzetleri farklı şekillerde sunmayı seviyorsanız eminim ilginizi çekecek.

Ben de yıllar önce aile dostumuz Nezihe ablamdan öğrenmiştim. Hem servisi kolay hem de diğer meyvelerle birlikte masaya getirdiğinizde çok şık duruyor, umarım siz ve misafirleriniz de beğenirsiniz.

Bu şekilde sunumuna internet de rastlamadım veya ben denk gelmedim bilemiyorum o yüzden sizler için videolu anlatımını hazırladım.

Videoyu izleyerek gayet kolay bir şekilde yapacağınızı düşünüyorum, hepinize güzel bir hafta sonu diliyorum.

Sevgiyle kalın…

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Tarifi Yapanlar

Tariflerimi deneyin instagram hesabınızdan #sibelyalcin etiketi ile paylaşın ve instagram dm den bana görsel yollayın. Size bu bölümde yer vereyim.
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed orci risus, tempus eget odio vel, interdum rutrum augue. Fusce suscipit vulputate ipsum id pulvinar. Nunc tristique sapien a mi sagittis facilisis. Vivamus vitae lobortis massa.”

Benzer Tarifler

Mantar Dolması Tarifi (Ispanaklı)

Mantar Dolması Tarifi (Ispanaklı)

Mantar dolması (Ispanaklı). Mantar sevdiğim lezzetlerden bir tanesi. İçine biraz tereyağı koyup fırına verip yiyebilir veya bu tarifte olduğu gibi içine

Fırında Karnabahar Kızartması

Fırında Karnabahar Kızartması

İlkbaharın en güzel lezzetlerinden biri kesinlikle karnabahar. Hem hafif, hem sağlıklı, ama aynı zamanda karnabaharı kızartarak eşsiz bir lezzet elde edeceğiniz Fırında Karnabahar Kızartması sizlerle.