Kestaneli Pirinç Pilavı

Videolu Tarif

Hindi, et, tavuk yanına yakışan nefis kestaneli pirinç pilavı tarifi…

Kaç Kişilik?

8

Hazırlama Süresi

60 dakika

Kalori

———

Öğün

Akşam Yemeği

Kestaneli Pilav Tarifi

Tarif: Sibel Yalçın

Yıllar önce sizlerle burada paylaşmış olduğum Kestaneli Pirinç Pilavı tarifinin bu sefer videosunu çekip  sizlerle paylaşmak istedim.

İster hindi, ister tavuk, isterseniz et yemeklerinin yanında servis edebileceğiniz nefis bir pilav tarifi. Bu sefer yaparken bazı malzemelerde değişiklik yaptım. Video altında açıklama bölümünde tüm malzeme listesine ulaşabilirsiniz.

Videosunu izlerken lütfen you tube kanalıma abone olup yanındaki zili tıklamayı unutmayın.

Sevgiyle kalın…

Kestaneli Pirinç Pilavı

Ara 25, 2020 | Pilav ve Makarnalar | 0 yorum

pilav tarifi

TARİF VİDEOSU

0 Yorum

Bir İçerik Gönder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Tarifi Yapanlar

Tariflerimi deneyin instagram hesabınızdan #sibelyalcin etiketi ile paylaşın ve instagram dm den bana görsel yollayın. Size bu bölümde yer vereyim.
“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed orci risus, tempus eget odio vel, interdum rutrum augue. Fusce suscipit vulputate ipsum id pulvinar. Nunc tristique sapien a mi sagittis facilisis. Vivamus vitae lobortis massa.”

Benzer Tarifler

Tavuklu Pilav Tarifi

Tavuklu Pilav Tarifi

Kimileri için sokak lezzeti, kimileri için bir tür meze, kimileri için vazgeçilmez bir ana yemek. Ama her türlü de tavuklu pilav kültürümüzün yabana atılmayacak bir parçası.

Semizotlu Bulgur Pilavı Tarifi

Semizotlu Bulgur Pilavı Tarifi

Semizotu tam bir şifa kaynağı. Bulgur pilavı ise klasik ama bir o kadar da güzel bir yemeğimiz. Gelin bu ikisini bir araya getirelim. Semizotlu Bulgur Pilavı sizlerle.

Mercimekli Havuçlu Makarna Salatası

Mercimekli Havuçlu Makarna Salatası

Mercimekli Havuçlu Makarna Salatası başta günlerinizde olmak üzere bir çok özel günlerinizde hızlıca yapabileceğiniz çok güzel bir sofra tamamlayıcı olarak değerlendirilebilir.