Delimano ve Tanıtım Filmi Çekimimiz…

Haz 13, 2012 | Hayattan | 0 yorum

Bloğumda ürünlerinden memnun kaldığım firmaların etkinliklerinden bahsetmekteyim.  Zaman zaman kendi evimde kullandığım ve memnun kaldığım ürünleri de bundan sonra sizlerle paylaşacağım. Delimano ürünleri ile yaklaşık 6 ay kadar önce Özgür Şef sayesinde tanıştım. Biliyorsunuz teflon ürünlerin sakıncaları yüzünden herkes farklı arayışlara girdi. Tabi alternatif olarakta seramik ürünler piyasaya çıktı. Çeşitli firmaların çeşitli fiyat aralığında ürünleri mevcut. Benim evimde de bazı markaların ürünleri var. Hatta bir firmanınkini sapları el yaktığı için geri iade ettim. Fena ürünler değiller ama tam manasıyla her şeyinden memnun kaldığım seramik ürün delimano’nun tencere ve tavaları oldu o yüzden sizlerle de paylaşmak istedim.

Öncelikle seramik kaplamanın faydalarından ve özelliklerinden bahsedelim. Seramik sağlığımızı tehdit etmeyen bir malzemedir. İnsan ve çevre dostudur. Seramiğin ana malzemesi, yüzyıllardır mutfak gereci yapımında kullanılan doğal kildir. Seramik içinde pişen yemekler, sularını, minerallerini ve vitaminlerini korur. Bu nedenle de lezzetleri belirgin biçimde öne çıkar. Az yağlı ve sağlıklı yemekler pişirmek için mükemmel bir malzemedir. Sıcaklığı kusursuz bir şekilde iletir ve her tarafa eşit miktarda dağılmasını sağlar. Üstün kalitedeki kaplama, temizliğin kolayca yapılmasını sağlar. Böylece sadece sıcak su kullanarak, temizliğinizi yapabilirsiniz. Kolay çizilmez özelliktedir ve kimyasal paslanmaya karşı dirençlidir. Yüksek ısılara ve ısı şoklarına karşı dirençlidir.

Seramik mutfak gereci alırken dikkat etmeniz gereken en önemli faktör satıcının güvenilirliği ve bilinirliğidir. Seramiğin olağanüstü özelliklerinden yararlanmanızı sağlayacak tek garanti budur. Delimano mutfak gereçlerinde kullanılan seramik ünlü Alman şirketi WEILBURGER tarafından üretilmekte, tencere ve tavalar İtalya’da imal edilmektedir. Delimano’nun tencere ve tavalarının sapları el yakmamakta ve sap kısımlarında bulunan ısı sensörü tencere ve tavalarınızın pişirmeye hazır olduğunu haber vermektedir. Kapak kısımlarındaki tutma yerleri de yemek pişirirken kullandığınız kaşığınızı koymanız için tasarlanmıştır.

Delimano Dry Cooker ile haşlayın, buğulama yapın ya da kızartın. Aynı zamanda kek bile yapılıyormuş. Ben en kısa zamanda deneyip sizlerle paylaşacağım…

İlk başta arzu ederseniz tek bir ürününü deneyip daha sonra diğer parçalarını da alabilirsiniz. Bu tencere ve tavaları temin edeceğiniz yer ise delimano.com.tr dir.

Delimano ürünlerinden o kadar memnun kaldım ki gelen bir telefonla ürünün tanıtım reklamın da yer aldım 🙂 Hayatımın en keyif aldığım günlerinden biriydi. Benim için güzel bir anı oldu.

Özgür Şef’in objektifinden 🙂

Biz bu tanıtım filmini çekeli yaklaşık 3 ay oldu. Fotoğrafta da görüldüğü gibi benim mutfağımın 1/3 lik bölümünde Özgür Şef ve ben, diğer bölümünde çekim ekibi ve yönetmenimiz bulunuyor.

Bazı televizyon kanalların da 11 Haziran tarihi itibariyle yayınlanmaya başladı ben de sizlerle benim bulunduğum bölümü paylaşmak istedim.

Sevgiyle kalın…

 

Benzer Yazılar