Harika Kanatlar

Çocukları sevindirmek ne kadar büyük bir mutluluk. Tabi onları ne mutlu eder? desem eminim herkesin cevabı aynı olur; Oyuncuk.

Oğlum ve Kızım büyüdüğü için artık onları oyuncakla sevindirmek tarih oldu:) Ama çok şükür 4 tane erkek yeğenim var ve onları oyuncaklarla şımartmayı seviyorum. Birde evime misafir geleceği zaman eğer çocuğu varsa ona oyuncak alarak sevindirmek beni çok mutlu ediyor. Tabi artık zaman ve çizgi filmler değiştikçe, (çizgi film diyorum çünkü çizgi filmler çocukların hayatında o kadar önemli bir rol oynuyor ki haliyle hemen o çizgi filmin oyuncağı üretiliyor) çocuklarında zevkleri de o döneme ait olan çizgi filmler doğrultusunda değişiyor.

Bende yeni çizgi filmler arasında neler popüler yeğenler sayesinde öğreniyorum:) Karakter Dükkanını duyan, bilen anneler mutlaka vardır. Ben oyuncak alışverişlerimi alışveriş merkezlerindeki oyuncak mağazalarında yaptığım için benim Karakter Dükkanı ile tanışmam Şafak’cığımın düzenlediği Vazgeçilmez markalarla sevgililer günü etkinliği sayesinde oldu. Sahibesi Burçin hanım inanılmaz derecede işine aşık her yenilikten haberdar ve daha iye neler yapabilirim çabasında olan bir hanımefendi. Özellikle benim içinde çok mühim bir konudan bahsetti ki oda ürünlerinin orijinal sağlığa zararı olmayan lisanslı ürünler olması, çocuklarımızı sevindirelim derken onların sağlığı ile oynamamak gerek. Sizde çocuklarınızın sevdiği karakterlerin oyuncak, kostüm, parti malzemesi, beslenme, kozmetik, kitap gibi ürünlerini almak isterseniz siteyi ziyaret ederek zengin ürün yelpazesinden seçim yapabilirsiniz. Karakter Dükkanında alışverişinizi Rapid SSL 256 Bit şifreleme teknolojisi ile kredi kartınızla güvenle alışveriş yapabilir, isterseniz de kapıda ödeme seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Ben ailemizin en küçük fertleri ikizlerimiz Yusuf Ekrem ve Ali Kerem için Harika Kanatlar oyuncağını tercih ettim.

Daha 8 aylık oldukları için şaşkın bakışları arasında biz kumanda ediyoruz onlarda büyük bir heyecanla ışıkları yanıp sönen yürüyen bu uçağı gözlerini bile kırpmadan izliyorlar:) Bu vesile ile aslında bizde biraz olsun çocukluğumuza döndük:) İlerleyen zamanlarda Karakter Dükkanının farklı ürünlerini ikizlerimizle deneyimleyip sizlerle paylaşacağım. Sevgiyle kalın.

Benzer Yazılar