Arnica Tesla ile Temizliği Keyfe Dönüştürün!

Sessiz bir şekilde çalışan eşsiz çekim gücü ve geniş haznesiyle hızlı ve kolay temizlik yapmanızı sağlayan Arnica Tesla, evinizdeki tozları silip süpürmeye hazır! Şık tasarımıyla temizliği keyifli hale getiren Arnica Tesla hazneli süpürge, ergonomik tasarımıyla da kolay kavrama ve kullanım rahatlığı sağlıyor. Arnica’nın özel geliştirilmiş CYCLONE MAX teknolojisine sahip toz torbasız elektrik süpürgesi, üstün emiş özelliğiyle tozları hapsediyor. Bu sayede bakteri ve mikroplardan uzak, rahat bir nefes almanızı sağlıyor. Modern tasarımları, donanım özellikleri ve fonksiyonelliğiyle kullanıcıları hayran bırakıyor.

Güçlü ve Ultra Sessiz

Üstün performans ile ultra sessiz bir şekilde uzun süre kalıcı derinlemesine temizlik yapmanızı sağlayan Arnica Tesla elektrikli süpürge, günün her saatinde kullanabilme olanağı sağlıyor.  A sınıfı güç performansıyla tozlara savaş açan sessiz elektrik süpürgesi 3lt geniş toz haznesi sayesinde sürekli toz dökme zahmetinden de kurtarıyor ve temizliği en kısa sürede bitirme konforunu sunuyor.

Hayvan Dostu Tasarım

Arnica Tesla toz torbasız süpürge ekstra motor koruma filtresi sayesinde uzun süreli kullanımlarda dahi motor gücünü kaybetmeden yüksek performans sunuyor. Ultra dönen turbo başlığı sayesinde kedi, köpek gibi tüm evcil hayvanlarınızın tüylerini de kolayca temizleyebilmenizi sağlıyor. Arnica Tesla Premium hazneli elektrikli süpürge HEPA 13 filtresi sayesinde ev akarları, mikroorganizma, mikrop ve bakterilerin % 99,9’unu hapsediyor. Bu sayede alerjik problemleri en aza indiriyor.

Arnica Tesla İle Kontrol Sizde!

Şeffaf toz haznesi, yıkanabilen filtre sistemi, elektronik LED ışık göstergeli emiş gücü ayar düğmesi, ayakla kontrol edilebilir açma/kapama ve kablo sarma düğmesi, 8 metre kablo ve uzaktan kontrol sistemi ile Arnica Tesla toz torbasız elektrikli süpürge ile kontrol sizde! 8 metre kablosu ile geniş alanlarda kullanım özgürlüğü sağlayan elektrikli süpürgeyi tutma kolunda bulunan uzaktan kumanda sistemi ile açıp kapayabilir ve emiş gücünü artırıp azaltabilirsiniz. Kullanıcıların elektrik süpürgesi tavsiye listesinin başında yer alan Arnica Tesla Premium kullanım rahatlığıyla ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Pratik ve Güvenli Dizayn

Pratik hazne kullanımı, yıkanabilir motor koruma filtresi, 3 fonksiyonlu emniyet sistemi ile üst düzey kullanım konforu sağlayan Arnica Tesla elektrikli süpürge kompakt, hafif, kullanışlı ve güvenli nitelikleriyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Arnica Tesla sizi toz haznesinin kapağını sabitleme zahmetinden de kurtarıyor. Arnica Tesla toz torbasız elektrik süpürgesi 3 in 1 emniyet sistemi sayesinde dik konumda taşıdığınızda dahi tozların çevreye yayılmasını önlüyor. Ayrıca, çalışmaya başladığı anda hazneyi otomatik kilitleyerek, tozlara geçit vermiyor. Şeffaf toz haznesinin ergonomik tutma kolu yatay konumdayken bile güvenli ve rahatça temizlik yapmanızı sağlıyor. Mini turbo ve turbo fırçalar ile koltuk ve perde temizlemek için özel üretilen fırçaların ihtiyacınız olduğunda elinizin altında olması için süpürge borusunda bir aparat bulunuyor. İstediğiniz fırçaları takabilmeniz için geliştirilmiş park istasyonu niteliğiyle olan bu aparat, teloskopik süpürge borusunun üzerine takabilirsiniz. İhtiyacınız olan fırçayı aparat üzerinden alarak pratik bir şekilde fırça değişimi yapabilirsiniz.

 

Geliştirdiği ev aletleri ile Türkiye’de öncü olan markalardan biri olan ve dikkatleri üzerine çeken Arnica’nın Tesla Premium elektrik süpürgesi fiyatları kullanıcılara avantajlı kampanya ve cazip olanaklar ile sunuluyor. Evinizin toz, mikrop ve bakterilerden tamamen arınmış hijyenik ve sağlıklı bir ortama dönüşmesini sağlamak için siz de A sınıfı verimli enerji tüketimi ile sıradışı bir performans sunan, fonksiyonel tasarıma sahip, bronz ve silver renkleriyle sergilenen, ultra sessiz Arnica Tesla toz torbasız elektrik süpürgesini inceleyebilir, kullanım rahatlığıyla konforunuzu arttırabilirsiniz.

Benzer Yazılar