Karaca Porselen

Misafirlerimiz için hazırlayacağımız lezzetleri düşünürken bir de onlar için nasıl bir sofra kuracağımızı düşünürüz. Karaca Porselen o kadar güzel bir koleksiyon çıkarmış ki hazırlayacağınız masalarda lezzetlerle birlikte sofranızla da fark yaratacaksınız.
karaca-melbourne
Karaca Porselen ailesi 2016 koleksiyonun en özel parçalarının tanıtımının düzenlendiği etkinlikten sizlere bahsetmek istiyorum. Grand Hyatt Otel Taksim’de, sıcak bir çay ortamında yeni ürünleri ile birlikte yeni yılı bizlerle karşılamak isteyen Karaca Porselen’in #SofraDediğin sloganı ile bende sizlerle hem Karaca’nın yepyeni modellerinden bahsetmek istiyorum.
karaca-pride
2016 yılı için hazırlanan Porselen Yemek Takımları ROLLER, MELBOURNE, GRACE, PRIDE, TIARA ismini verdikleri yeni porselen ürünler sofralarımızı şenlendirmek için Karaca mağazaları veya krcshop.com sayafasında sizleri bekliyor. Karaca Porselenin en çok satan porselen ve porselen takımlarına eşlik eden, çatal-kaşık takımları özel tasarım ve rengiyle en beğeni alan ürünler arasında yerlerini almış.
İspanya’da bulunan baş tasarım ofisinin belirlediği renk ve konspete göre tasarlanan yeni porselen ve çatal bıçak takımlarının hepsinin bir hikayesi bulunmakta.

Birbirinden özel hikaye ve desenlere sahip olan porselen takımlar adeta birer sanat eseri özelliği taşımakta.

Tasarımların hikayeler ile birleştiği ürünler arasında en çok ilgi çeken ise bir aşk hikayesini anlatan Grace serisi.

Siyahın ve kırmızının çarpıcılığını yansıtan ve tasarımında eski bir aşk hikayesinden esinlenildiğı Grace’de aşkını kuşlara anlatan ve bunu duyan her kuşun biribirinden güzel renklere büründüğü anlatılmakta.
Farklı renk ve desenlerden oluşan Grace’i biribirinden canlı renklerde zarif kuş desenleri süslüyor.

En ince porselen anlamına gelen Fine Bone kalitesi ile üretilen Grace,

diğer porselenlere göre daha ince , şeffaf ve dayanıklı olma özelliği ile de ön planda.

Hepsi birbirinden şık ve göz alıca yemek takımları, kaşık çatal takımları, tencere ve çeyiz için gereken tüm ürünlere Karaca Mağazalarından ulaşabilirsiniz. Ben bu keyifli gün için emeği geçen herkese teşekkür ederim… Sevgiyle kalın…

Aynı zamanda BioGranit ürünü ile ilgili çok güzel bilgiler aldık.Yanmaz, yapışmaz Döküm BioGranit ile sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlayabiliyorsunuz.

Benzer Yazılar

Konya’da Ayçiçeği Hasat Zamanı

Konya’da Ayçiçeği Hasat Zamanı

Türkiye’nin en sevilen ayçiçek yağı Yudum ile Tohum Derneği’nin geçen yıl başlattığı Yerli Ayçiçeği Tohumu Geliştirme ve Çiftçi Destekleme Projesi ikinci yılında Konya’da

Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali

Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali

Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali   Dünya Bankası’nın en rekabetçi 7 şehirden biri olarak seçtiği, UNESCO’nun 116 şehir arasında gastronomi alanında Yaratıcı Şehirler Ağı’nda (UCCN) Türkiye’yi temsil eden ilk şehir olan Gaziantep, dünyanın en önemli...