Gold Master Yemek Blog Yazarlarıyla

Ohannes Kan’ın (Sosyal Medya Uzmanı) davetiyle katıldığım GoldMaster Genel Merkezi’nde düzenlenen bloggerlarla tanışma etkinliğindeydim.

Etkinlik GoldMaster Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Bora Abdik’in firmalarıyla ve 3 yıl önce küçük ev aletleri pazarına girmeleri ile ilgili bilgiler vermesiyle başladı. Böyle bir şirketin başında bir bayanın olması, bütün ürünleri ilk önce Sibel hanımın kendi evinde kullanıp onaylaması ve ürenlerin Türkiye’de üretiliyor olması benim için bir artı oldu. Aynı zamanda GoldMaster çatısı altında Türkiye’nin her yerinde yaklaşık 4000 satış noktası bulunuyor olması da beni etkiledi.

GoldMaster Elektrikli Ev Aletleri İş Geliştirme Direktörü Sedat Çulfaz, GoldMaster Elektriksiz Ürün Grubu İş Geliştirme Direktörü Murat Nadas, GoldMaster Pazarlama Müdürü Gaye Öner ve Chef Filiz Çatalkaya ve Uzman Diyetisyen Ayşegül Bahar bu güzel günde bizi bilgilendirdiler.

Chef Filiz Çatalkaya’nın GoldMaster ürünleriyle hazırladığı harika, lezzetli ve sağlıklı yemeklerden tadına baktıktan sonra showroomu gezerek birbirinden renkli ve güzel ürünleri tanıma fırsatımız oldu.

GoldMaster ramazan ayında yemek bloglarının katılacağım bir yarışma düzenlemiş. Pazarlama Müdürü Gaye Öner, Ramazan ayında düzenlenecek yarışma ile ilgili açıklama yaparak yarışma kurallarını ve ödülleri hakkında bilgi verdi. Katılmak isteyen yemek bloğu yazarı arkadaşlar için paylaşmak isityorum…

Ramazan mutfaklarına sihirli eller dokunuyor

GoldMaster, Ramazan ayı boyunca yemek konusunda uzman blogger yazarlarını yarıştırıyor. Yarışma, 9 Temmuz Salı günü başlayacak ve 7 Ağustos Çarşamba günü saat 18:00’de sona erecek. Birinciye 1000 TL, ikinciye 750 TL ve üçüncüye 500 TL hediye çeki verilecek.

Yarışmaya katılan Blogger yazarları, Ramazan ayı boyunca her hafta ana yemek ve tatlı veya salatadan oluşan bir menü hazırlayarak toplamda 4 menü ve 8 adet yemek üretimi gerçekleştirecek. Yarışmacılar yapılan menüdeki her yemeğe ait bir fotoğraftan haftada 2 adet fotoğraf ve kısa yapım tarifini bloğunda post olarak girdikten sonra twitter ve instagram hesaplarından GoldMaster’ı tag’leyerek paylaşacaklar. Yarışmayı kazanan bloggerlar GoldMaster sosyal medya adreslerinde duyurulacak.

Celebrity Chef Ayvaz Akbacak, Yemek Bloggerı ve Chef Filiz Çatalkaya Orhan, Uzman Diyetisyen Ayşegül Bahar, Uzman Diyetisyen Özge Kelebek, Beygiad Başkanı Hayrettin Peksoy, Habertürk Köşe Yazarı Hande Şarman, Psikolojik Danışman, Yazar Aşkım Kapışmak, Müzisyen, Yazar, Gurme Ece Dorsay ve GoldMaster Genel Müdürü Sinan Bora olmak üzere 9 kişiden oluşan jüri 7 temel kritere göre puanlama yaparak kazananları belirleyecek.

Bunlar sıra ile;

1) Gramaj: 1 porsiyona göre

2) Mevsiminde sebze ve meyve kullanımı yoksa alternatifinde kuru kullanması

3) Baharatların uyumu

4) Yanındaki garnitür

5) Yemeğin sosu uyumu

6) Görsellik (tabağın alanı içindeki)

7) Uyumluluk

GoldMaster elektrikli küçük ev aletleri ürünlerinde geçerli olan hediye çekleri 1 Eylül 2013 – 1 Aralık 2013 tarihleri arasında kullanılabilecek ve ürünler sadece shop.goldmaster.com.tr adresinden sipariş edilebilecek.

Benzer Yazılar

Konya’da Ayçiçeği Hasat Zamanı

Konya’da Ayçiçeği Hasat Zamanı

Türkiye’nin en sevilen ayçiçek yağı Yudum ile Tohum Derneği’nin geçen yıl başlattığı Yerli Ayçiçeği Tohumu Geliştirme ve Çiftçi Destekleme Projesi ikinci yılında Konya’da

Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali

Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali

Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali   Dünya Bankası’nın en rekabetçi 7 şehirden biri olarak seçtiği, UNESCO’nun 116 şehir arasında gastronomi alanında Yaratıcı Şehirler Ağı’nda (UCCN) Türkiye’yi temsil eden ilk şehir olan Gaziantep, dünyanın en önemli...