Fakir Ev Aletleri ile Rengarenk Mutfaklar

Fakir Ev Aletleri nin düzenlediğe ve City Cooks Mutfak Okulunda gerçekleşen etkinlikte bize bekleye Parmesan Cherry Domatesli Bruschetta, Ege Otları ile Qinua mücveri, Tuzlu Waffle Füme Somon Güller, Oreo’lu Pasta Kremalı Waffel ile donatılmış harika masa. Büyük bir keyifle katıldığım etkinlik önce bu şık masada başladı. Tabi Fakir Hausgerate Pazarlama Müdürü Esra Özden Türköz ve Pazarlama Kıdemli Uzmanı Cem Gökçetin ile yapılan sohbet eşliğinde gün boyunca bizlere eşlik edip bıkmadan sorularımızı cevaplayarak bizlere harika ev sahipliği yaptıklarını belirtmeden geçemeyeceğim.

Güne Şefimiz ile birlikte hazırlanmış olan reçeteleri uygulayarak devam ettik. Şeflerimiz de yaptığımız yemeklerle ilgili bilgiler verirken aynı zamanda kullandığımız her Fakir ev aletinin özelliklerini ve nasıl kullanmamız gerektiğini anlattılar. Ürünler bizlere tanıtılıp özellikleri anlatıldıkça açıkcası ben fiyatlarını çok daha yüksek bekliyordum özeliklerine göre çok makul fiyatlarla satışa sunulmakta olduğunu gördüm beni hem şaşırttı hem mutlu etti. Evinize her hangi bir elektrikli ev aleti alırken önce fiyat sorulur ama ben bunu doğru bulmuyorum. Ben sizlere alacağınız her hangi bir ürünün fiyatından önce özelliklerini kıyaslamanızı öneririm. Emin olun bu yöntem ile uzun yıllar size eşlik edecek bir ürün elde etmiş oluyorsunuz.

Yıllardır Elektrik süpürgesi ile evlerimizde kullandığınız Fakir markasının bu etkinliğe kadar bende bu kadar geniş bir ürün yelpazesi olduğunu bilmiyordum.
Küçük ev aletleri sektörünün öncü markası Fakir Hausgeräte, ürünleri ile mutfaklarımızda bizlere kolaylık sağlamanın yanı sıra rengarenk tasarımlarıyla evlerin her köşesine baharın canlılığını getirmiş.
Fakir Hausgeräte’nin kendine özgü renklerle tasarladığı elektrikli ev aletleri, işlevselliği ile olduğu kadar tasarımlarıyla da kadınların gözdesi. Estetik ve renkli tasarım ürünleriyle evinizin her alanında kullanacağınız Fakir Küçük Ev aletleri, ürün yelpazesini farklı renk seçenekleriyle genişletmeye devam ediyor.
Bunlardan bazıları için sizlere küçük küçük bilgiler vermek istiyorum…
fakir kucuk ev aletleri

Fakir Hausgeräte’nin yeni Pretty Kuru Vakum Süpürgesi, 750 watt elektronik ayarlanabilir vakum gücüyle yüzeydeki tozları derinlemesine ve kolayca temizliyor. Farklı aparatları ve yüksek emiş gücü sert zeminlerde etkili sonuçlar veriyor. Fuşya, yeşil ve kırmızı renk seçenekleri ile satışa sunuluyor.
Darky Öko dik kuru vakum süpürgesi 800 W gücünde olup, dikey süpürge ve el süpürgesi olarak iki farklı kullanım sağlıyor. Evin her köşesini rahatça temizleme potansiyeline sahip Darky, 1 L toz haznesiyle uzun süreli kullanım avantajı sunuyor. Siyah, kırmızı, violet ve sarı renkler evlere renk katarken dik durma özelliğiyle mekândan tasarruf sağlıyor.
Evin her türlü ihtiyacını düşünen Fakir Hausgeräte, Molly Dijital Mutfak Tartısı & Kalori Ölçer ile farklı malzemelerin hem ağırlık hem de hacminin ölçülmesini sağlıyor. Maksimum 1000 gr kapasiteye sahip Molly, ayrıca yedi farklı gıdanın kalorisini tek tuşla ölçme özelliğiyle de formuna ve sağlıklı beslenmeye dikkat edenler için mutfakların demirbaşı oluyor. Canlı renkleriyle Molly, mutfaklara renk katıyor.
Ütü yapmayı pratik ve zenkli hale getiren Skyfall buharlı ütü 2800 Watt gücüne sahip. 180 gram şok buhar oranıyla hızlı ve rahat ütüleme sağlıyor. Su damlatmama özelliği giysilerde hiçbir leke bırakmazken, premium double seramik tabanıyla kumaş üzerinde kolayca hareket ediyor. Buhar ayarlı Skyfall, otomatik kapanarak kumaşın yanma riskini ortadan kaldırıyor. Fuşya renk seçeneği Skyfall’un işlevselliğine zarafet katıyor.
Güvenilir Alman teknolojisinin Türkiye’deki adı Fakir Hausgeräte, tasarımda renkli, teknolojide öncü ürünleriyle hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor diyebiliriz.

Tabi etkinlikte aldığımız bilgiler kadar yaptığımız lezzetleri de sizlerle paylaşmak isterim.

Alman ekmek kırıntısı ile kaplanmış keçi peyniri köftesi.

Artisan Hamburger, Cajun ve parmesan peynirli ile lezzetlendirilmiş patates kızartması ile,

Acılı ve sarımsaklı mayonez ve ev yapımı ketçap.

Bu tarifler arasından sizlerin ilgisini çekeceğini düşündüğüm Ev yapımı ketçap tarifini paylaşmak istiyorum…

EV YAPIMI KETÇAP

YAZDIR
Buzdolabında iki gün tazeliğini korur.
İÇİNDEKİLER
1 kg kırmızı etli domates.
1 adet kuru soğan.

<div align="center"><script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- 300x600 --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><ins class="adsbygoogle"<!-- [et_pb_line_break_holder] --> style="display:inline-block;width:300px;height:600px"<!-- [et_pb_line_break_holder] --> data-ad-client="ca-pub-3427167510343445"<!-- [et_pb_line_break_holder] --> data-ad-slot="4132713615"></ins><!-- [et_pb_line_break_holder] --><script><!-- [et_pb_line_break_holder] -->(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});<!-- [et_pb_line_break_holder] --></script></div>

Benzer Yazılar

Konya’da Ayçiçeği Hasat Zamanı

Konya’da Ayçiçeği Hasat Zamanı

Türkiye’nin en sevilen ayçiçek yağı Yudum ile Tohum Derneği’nin geçen yıl başlattığı Yerli Ayçiçeği Tohumu Geliştirme ve Çiftçi Destekleme Projesi ikinci yılında Konya’da

Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali

Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali

Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali   Dünya Bankası’nın en rekabetçi 7 şehirden biri olarak seçtiği, UNESCO’nun 116 şehir arasında gastronomi alanında Yaratıcı Şehirler Ağı’nda (UCCN) Türkiye’yi temsil eden ilk şehir olan Gaziantep, dünyanın en önemli...