Cotton Box Yaza Merhaba

Cottonbox’tan ‘yaza merhaba’ etkinliği…
Trend renkleri ve %100 pamuk ipliği ile üretilen sağlıklı nevresimleriyle uyku kalitesini yükselten Cotton box, dekorasyon editörleri ve bloggerlarla bir araya gelerek ‘yaza merhaba’ dedi. Ayşe Tolga’nın iyi yaşam sohbeti ile başlayan etkinlik, aromaterapi workshop’u ile devam etti. Yeni sezon ürünlerini yakından tanıma şansı elde eden katılımcılar, %100 pamuk ipliğinin uyku kalitesine etkilerini Cottonbox Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nihat Turgut’tan öğrendiler.

2015 İlkbahar & Yaz koleksiyonu ile doğanın güzelliklerinden aldığı ilhamı yatak odalarına ulaştıran Cotton box, yeni sezona keyifli bir etkinlikle merhaba dedi. Oyuncu, aroma terapist ve iyi yaşam uzmanı Ayşe Tolga eşliğinde düzenlenen yeni sezon tanıtımında katılımcılar önce aroma terapi ile ilgili bilgi aldı, sonrasında ise kendi yağlarını yapma şansı elde ettiler.
Yeni koleksiyonda doğadan ilham alan Cotton box, uçuk pembe, lila ve gri ağırlıkta olmak üzere floral desenlere yepyeni bir yorum getiriyor. Floral desenlerin ve pastel renklerin yoğun kullanıldığı yeni koleksiyonda, baharın coşkusunu hissettirecek birbirinden zarif tasarımları bulabilirsiniz. Minimal desenlerin yanı sıra 3D baskı tekniğiyle işlenen büyük desenlerin yer aldığı takımlar, odalarda bahar aylarının ferahlığını ve yenilenme duygusunu hissettiriyor.

Cottonart, comfort ve klasik ürün gruplarıyla, nostaljik seçimlerden modern çizgilere, vintage tasarımlardan klasik ürünlere kadar bütün beğenilere hitap eden Cotton box, yeni sezonda da ev tekstili modasına imzasını atacak.
Nefes alan kumaşlarla en sağlıklı uykular…
Üretiminde sadece pamuk ipliğinin kullanıldığı nevresim takımları, nefes alan yapısıyla aynı zamanda sağlıklı uykunun da temelini oluşturuyor. Bahar aylarında uykuda oluşan terlemenin önüne geçen % 100 pamuk nevresim takımları, en kaliteli baskı ve boya teknikleri ile üretilmesi sebebiyle güvenle kullanılabiliyor.

<div align="center"><script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script><!-- [et_pb_line_break_holder] --><!-- 300x600 --><!-- [et_pb_line_break_holder] --><ins class="adsbygoogle"<!-- [et_pb_line_break_holder] --> style="display:inline-block;width:300px;height:600px"<!-- [et_pb_line_break_holder] --> data-ad-client="ca-pub-3427167510343445"<!-- [et_pb_line_break_holder] --> data-ad-slot="4132713615"></ins><!-- [et_pb_line_break_holder] --><script><!-- [et_pb_line_break_holder] -->(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});<!-- [et_pb_line_break_holder] --></script></div>

Benzer Yazılar

Konya’da Ayçiçeği Hasat Zamanı

Konya’da Ayçiçeği Hasat Zamanı

Türkiye’nin en sevilen ayçiçek yağı Yudum ile Tohum Derneği’nin geçen yıl başlattığı Yerli Ayçiçeği Tohumu Geliştirme ve Çiftçi Destekleme Projesi ikinci yılında Konya’da

Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali

Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali

Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali   Dünya Bankası’nın en rekabetçi 7 şehirden biri olarak seçtiği, UNESCO’nun 116 şehir arasında gastronomi alanında Yaratıcı Şehirler Ağı’nda (UCCN) Türkiye’yi temsil eden ilk şehir olan Gaziantep, dünyanın en önemli...