Cotton Box Yaza Merhaba

Cottonbox’tan ‘yaza merhaba’ etkinliği…
Trend renkleri ve %100 pamuk ipliği ile üretilen sağlıklı nevresimleriyle uyku kalitesini yükselten Cotton box, dekorasyon editörleri ve bloggerlarla bir araya gelerek ‘yaza merhaba’ dedi. Ayşe Tolga’nın iyi yaşam sohbeti ile başlayan etkinlik, aromaterapi workshop’u ile devam etti. Yeni sezon ürünlerini yakından tanıma şansı elde eden katılımcılar, %100 pamuk ipliğinin uyku kalitesine etkilerini Cottonbox Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nihat Turgut’tan öğrendiler.

2015 İlkbahar & Yaz koleksiyonu ile doğanın güzelliklerinden aldığı ilhamı yatak odalarına ulaştıran Cotton box, yeni sezona keyifli bir etkinlikle merhaba dedi. Oyuncu, aroma terapist ve iyi yaşam uzmanı Ayşe Tolga eşliğinde düzenlenen yeni sezon tanıtımında katılımcılar önce aroma terapi ile ilgili bilgi aldı, sonrasında ise kendi yağlarını yapma şansı elde ettiler.
Yeni koleksiyonda doğadan ilham alan Cotton box, uçuk pembe, lila ve gri ağırlıkta olmak üzere floral desenlere yepyeni bir yorum getiriyor. Floral desenlerin ve pastel renklerin yoğun kullanıldığı yeni koleksiyonda, baharın coşkusunu hissettirecek birbirinden zarif tasarımları bulabilirsiniz. Minimal desenlerin yanı sıra 3D baskı tekniğiyle işlenen büyük desenlerin yer aldığı takımlar, odalarda bahar aylarının ferahlığını ve yenilenme duygusunu hissettiriyor.

Cottonart, comfort ve klasik ürün gruplarıyla, nostaljik seçimlerden modern çizgilere, vintage tasarımlardan klasik ürünlere kadar bütün beğenilere hitap eden Cotton box, yeni sezonda da ev tekstili modasına imzasını atacak.
Nefes alan kumaşlarla en sağlıklı uykular…
Üretiminde sadece pamuk ipliğinin kullanıldığı nevresim takımları, nefes alan yapısıyla aynı zamanda sağlıklı uykunun da temelini oluşturuyor. Bahar aylarında uykuda oluşan terlemenin önüne geçen % 100 pamuk nevresim takımları, en kaliteli baskı ve boya teknikleri ile üretilmesi sebebiyle güvenle kullanılabiliyor.

Benzer Yazılar

Arnica – Mutfaktaki Sağ Kolunuz

Arnica - Mutfaktaki Sağ Kolunuz   Mutfakta pratik ve kullanışlı çözümler sunan küçük ev aletleri ile tanınan Arnica; blender, mutfak robotu, rondo ve mikser gibi yemek hazırlama ürünleri ile mutfaktaki en büyük yardımcınız olur. Birbirinden kullanışlı ürün...

Bodrum Mandalina Festivali

22-24 Aralık 2017 tarihleri arasında Bodrum Belediyesi, Bodrum Ziraat Odası katkıları ile gerçekleşen Bodrum Mandalina Şenliği’nde, Slow Food Yaveş Gari Bodrum Birliği  de 5 atölye, yemek yarışması ve kahvaltı ile Bodrum Mandalina Şenliği’nde görev aldı. Benim de...

3.üncu Karaova Bağ Bozumu Şenlikleri

3.üncü Karaova Bağ Bozumu Şenlikleri Bodrum Karaova’da 3. gerçekleşen Geleneksel Bağbozumu Şenlikleri 8-9-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleşti. Karaova Derneği, Slowfood Yaveş Gari Bodrum, Bodrum Belediyesi ve birbirinden kıymetli sponsorların katkıları ile üç ay...