Bosch Ankastre Ürün Reklam Çekimi

Katıldığım etkinliklerin bu güne kadar bir çoğundan keyif aldım.

İşte bu keyifli ve güzel geçen günlerden biride Bosch Ankastre ürünleri için çekilecek olan reklam filminin perde arkasını görmemiz için yapılan bir davetle başladı.

Buluşma noktamız Kanyo Gina Restoranda birbirinden güler yüzlü ve keyifli Bosch ev aletleri pazarlama müdürü Neylan Süer, Aynur Keskintürk, Çimen Alganer (Ogilvy PR), Dilge hanım, Zeynep hanım ve Nuray hanım bizleri karşıladılar.

Yenilen yemekten çok yapılan sohbetin tadı damağımda kaldı diyebilirim.

Bosch ürünlerinden, ürünlerin bir birinden güzel kullanım kolaylıklarından, özellikle fırınlarının kendi kendini temizleme özelliğine bayıldım.

Türkiye’de üretilmesinden tutunda servis ağından fiyatlardan hemen hemen bosch la ilgili her bilgiden haberdar olduk.

Ve bu görüşmeden sonra Bosch ürünleriyle ilgili edindiğim intiba şu oldu. Dünya nüfusundaki artışla birlikte elektrik sarfiyatı da artmış durumda ve kullandığımız her şey elektrikle çalışıyor. Çocuklarımızı nasıl bir gelecek beklediğiyle ilgili herkesiz endişesi var. Bosch bu konunun bilincinde olan bir firma olarak elektrik tasarruflu ürünler üretip bizlere sunmakta. Bence bu markayla ilgili üzerinde durulması gereken en önemli konu. Her çıkardığı ürün daha yenilikçi, yüksek kalite ve tüketiciye sağladığı kullanım kolaylığı ile de ön sıralara çıkıyor ve ben reklamlarında naif bir şekildi bunları vurgulamasına da bayılıyorum.

Evet bizler güzel sohbetten sonra Maslakta çekilmekte olan reklam filmi için Maslak film platosuna doğru yola çıktık. Kısa bir sürede olsa orada bulunmak ve çekim ekibini izlemek, İnci Türkay ve Yağız Can Konyalı ile tanışmak ayrı bir keyifti. İnanın çok zor bir iş yapıyorlar buzdolabından yumurta alma sahnesinin kaç kere yeniden çekildiğini hatırlamıyorum bile. Hepsine başarılar diliyorum ve bir an önce televizyonda izlemek için can atıyorum.

Bu güzel günde İnci Türkay hanımı beklerken bizler için hazırlanmış güzel bir sürpriz vardı. Çekilen kura ile üç blogger Gezgin Damaklar Gurme seyahatine gitme şansı yakaladı. Arkadaşlarımı tebrik ediyorum keyifli bir tatil geçirmelerini diliyorum.

Evet bir güzel etkinlik daha sona erdi bu güzel ve keyifli saatler için bütün Bosch ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum…

Benzer Yazılar

Konya’da Ayçiçeği Hasat Zamanı

Konya’da Ayçiçeği Hasat Zamanı

Türkiye’nin en sevilen ayçiçek yağı Yudum ile Tohum Derneği’nin geçen yıl başlattığı Yerli Ayçiçeği Tohumu Geliştirme ve Çiftçi Destekleme Projesi ikinci yılında Konya’da

Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali

Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali

Uluslararası Gaziantep Gastronomi Festivali   Dünya Bankası’nın en rekabetçi 7 şehirden biri olarak seçtiği, UNESCO’nun 116 şehir arasında gastronomi alanında Yaratıcı Şehirler Ağı’nda (UCCN) Türkiye’yi temsil eden ilk şehir olan Gaziantep, dünyanın en önemli...