YouTube Kanalım

Merhabalar;

Yıllardır beni takip eden, yeni yeni takip etmeye başlayan herkese öncelikle sevgilerimi göndermek istiyorum.

Gerek bloğum vasıtası ile gerekse katıldığım televizyon programlarında sizlerle evimde yaptığım lezzetleri paylaşmaya çalıştım.

Şimdi yeni bir oluşum içerisindeyim. Aslında yeni değil ama daha rayına tam oturmadığı için çok duyurmadığım şimdilerde birkaç noksan dışında çalışmaların sonlandığı You Tube kanalım sizlerle tanıştırmak istiyorum.

Eminim burada da beni yalnız bırakmayacaksınız. Sizlerle bloğum da paylaştığım lezzetleri bundan sonra mümkün olduğunca hem yazılı hemde videosu ile birlikte paylaşacağım.

Mümkün olduğunca diyorum çünkü video çekmek başlı başına vakit alıyor, bazen beş dakikada yapacağınız bir yemeği video çekimi ile yarım saatte ancak tamamlıyorsunuz. Bu yüzden çok sıkışık olmadığım zamanlarda videolarını çekip tarifi paylaşır paylaşmaz yayınlamasam da en kısa zamanda tarife videosunu da eklemeye çalışıyor olacağım.

Umarım sizlerde You Tube kanalımı benim kadar seversiniz. buradan kanala girip abone ol butonuna tıklıyorsunuz ve daha sonrasında ben video ekledikçe size mail yolu ile bilgilendirme geliyor.

You Tube kanalıma abone olmak ücretsizdir.

Yeni paylaşımlarda görüşmek üzere sevgiyle kalın…

KANAL TANITIM VİDEOSU

Benzer Tarifler

Derya’nın Dünyası

Derya’nın Dünyası

Derya'nın Dünyası Tv Programı Katıldığım Tv Programı... Derya'nın Dünyası Çok keyifli koşuşturmalar sonrası herkese merhaba. Üçüncü sezondur yer aldığım Derya’nın Dünyası programının tanıtım filminin çekimlerini harika bir ekiple birlikte Büyük Ada da gerçekleştirdik....

Derya’nın Dünyası

Derya’nın Dünyası

Derya'nın Dünyası Tv Programı Katıldığım Tv Programı... Derya'nın Dünyası Kanal Türk Derya’nın Dünyası programında 2015 sezonunda yer aldığım son programım. Evet uzun zaman her salı Bugün günlerden Kanal Türk Derya’nın Dünyası dedim sizlerde sağ olun güzel...

Derya’nın Dünyası

Derya’nın Dünyası

Derya'nın Dünyası Tv Programı Katıldığım Tv Programı... Derya'nın Dünyası Yavaş yavaş ramazan yaklaşırken Derya’nın Dünyası Programının sezon sonuna da yaklaşıyoruz. Bir veya iki hafta sonra bu yılın son programını yapmış olacağız. Evet bu gün ise sizlerle Kıymalı...